چادری ثابت 4 درب سه محور یکی دیگر از محصولات برند مارال به حساب می آید و جزو تریلر چادری مارال محسوب می‌ شود. این تریلر دارای سقف ثابت است که این سقف سه محور دارد و دارای چهار عدد درب نیز می‌ باشد. چادری که برای این کار استفاده شده است مقاومت بالایی دارد و می‌ تواند از دمای منفی ۳۰ درجه تا مثبت ۷۰ درجه سانتیگراد تحمل داشته باشد.

علاوه بر این مقاومت بالا در برابر تغییرات دمایی، باید بگوییم که در برابر پارگی و انواع بریدگی نیز کاملاً مقاوم است و به هیچ عنوان آسیب نمی بیند. ماندگاری رنگ بالایی نیز دارد و اگر برای ساعت ‌ها در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد دچار تغییر رنگ نخواهد شد. اتاق این تریلر نیز فضای نسبتاً مناسبی دارد و برای قرار دادن لوازم مختلف بسیار امن خواهد بود.

به طور کلی چادری ثابت 4 درب سه محور نوعی تریلر بسیار با کیفیت و خوش ساخت است که تعداد رینگ آن ۶ عدد بوده و تعداد لاستیک‌های آن نیز ۶ حلقه لاستیک بارز می باشد. رینگ هایی که برای این تریلر استفاده شده‌ اند، ترک بوده و تحت لیسانس آلمان هستند و لاستیک ها هم دارای ۲ سال گارانتی می باشند. با وجود اینکه کیفیت بالایی دارند، اما در صورت بروز هرگونه مشکل برای لاستیک می توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی آن ها برای تعمیر استفاده داشته باشید.